• chyby, změny v textu, změny v technické specifikaci výrobků a cenách jsou vyhrazeny
 • ojediněle se může stát, že některé z komponent již nebudou v den Vašeho zájmu vyráběny apod., a bude muset být nahrazeno jiným dílem - což může mít vliv i na cenu

Operační systémy

 
 • Při zakoupení Operačního Systému k Počítačové Sestavě nebo Notebooku vám jej nainstaluji zdarma
 • OEM - Licence zůstává po celou dobu užívání produktu vázána na počítač, na který byla prvotně nainstalována. V případě výměny hardwaru nebo poškození či likvidace počítače, dochází k zániku licence.
 • Licenci k softwaru pořízenou formou nákupu softwaru OEM nelze podle licenčních práv přeinstalovat na jiný počítač – v případě likvidace počítače nebo jeho vyřazení dochází zároveň k zániku licence.
 • Více o licencích OEM na webu Microsoftu

Microsoft Windows 7 Home Premium - OEM

Nejlepší zábava v počítači. Cena 2 300 Kč

Systém Windows 7 Home Premium usnadňuje vytváření domácí sítě a sdílení všech oblíbených fotografií, videí a hudby. Můžete dokonce sledovat, pozastavovat, přetáčet a nahrávat z televizoru. Systém Windows 7 Home Premium nabízí nejlepší možnosti zábavy.

Windows 7 Home Premium
 

Microsoft Windows 7 Professional - OEM

Vše, co potřebujete pro práci i domov. Cena 3 200 Kč

Se systémem Windows 7 Professional vás od úspěchu dělí méně překážek. S technologií Windows XP Mode můžete používat řadu programů produktivity systému Windows XP Mode a snadno obnovovat data pomocí automatického zálohování v domácí nebo firemní síti. Můžete se také snadno a bezpečněji připojovat k firemním sítím pomocí funkce Připojení k doméně. Díky všem vynikajícím funkcím zábavy je systém Windows Home Premium vynikající volbou pro domácnosti i firmy.

Windows 7 Professional
 

Microsoft Windows 7 Ultimate - OEM

Určeno pro lidi, kteří chtějí vše Cena 4 100 Kč

Windows 7 Ultimate je nejuniverzálnější a nejvýkonnější edicí systému Windows 7. Kombinuje vynikající snadno použitelné funkce systému Home Premium s obchodními schopnosti systému Professional včetně možnosti spouštění spousty programů produktivity systému Windows XP v režimu Windows XP Mode. Z důvodu zvýšení zabezpečení můžete zašifrovat data pomocí technologie BitLocker a BitLocker To Go. A k zajištění ještě vyšší flexibility můžete pracovat v libovolném z 35 jazyků. To vše nabízí systém Windows 7 Ultimate.

Windows 7 Ultimate

LCD Monitory

ASUS LCD 20" MS202D

Ultra-tenký Designo MS Series LCD Monitor. Okolí vám bude závidět Cena 3 579 Kč

Energeticky zajímavé, štíhlé širokoúhlé LCD bez vysokého podstavce jako ideální rozšíření plochy notebooku v elegantním černém designu a s výbornými parametry pro tu nejkvalitnější obrazovou produkci. Panel s s matným povrchem má viditelnou úhlopříčku 20", na které zobrazuje jemné rozlišení 1600 x 900 bodů při slušné typické odezvě 5 ms. Obraz je věrohodně prosycený širokou paletou barev, i díky vysokému kontrastnímu poměru 50 000:1. Jedná se tak o univerzálního pomocníka nejen do domácností, ale také do kanceláří vedle notebooku. Technologie Asus Splendid se postará o co nejlepší přizpůsobení obrazu aktuálním podmínkám a potřebám. Nechybí možnost naklápění ani zajištění pomocí Kensington zámku. K počítači se panel připojuje skrze rozhraní VGA (D-Sub).

ASUS LCD 22" MS227N

Ultra-tenký Designo MS Series LCD Monitor. Okolí vám bude závidět Cena 4 358 Kč

Na úhlopříčce 22 palců nabídne rozlišení 1680 x 1050 bodů. Všestranné možnosti využití podpoří odezva pouhé 2 ms a výborné pozorovací úhly i jas. Displej je vhodný pro širokou škálu činností včetně kancelářské práce, úprav fotografií a videa, práci s internetem a elektronickou poštu nebo hraní her. Spotřeba při provozu činí 30 W. Pro připojení k počítači je určeno analogové rozhraní VGA nebo digitální DVI.

ASUS LCD 23" MS236H

Ultra-tenký Designo MS Series LCD Monitor. Okolí vám bude závidět Cena 5 885 Kč

Jde o 23" panel s hloubkou pouhých 16,5mm, nativní rozlišení tohoto krasavce je 1920 na 1080 pixelů. Odezva monitoru je pouze 2ms (Grey To Grey), díky tomu je monitor vhodný i pro hry a filmy. Displej je lesklý, je proto vhodný také pro práci s multimédii. Vysoké rozlišení je naopak zárukou kvality při sledování moderních HD filmů. Monitor lze připojit jak klasickým D-Sub výstupem, tak přes rozhraní HDMI. Kromě toho má však nový LCD panel i 3,5mm jack pro audio výstup.

SAMSUNG LCD 19" 943N

Vhodný pro každodenní použití v práci i doma. Cena 3 395 Kč

Vynikající LCD displej s úhlopříčkou 19" a vysokým kontrastním poměrem 8000:1. Displej je vybaven technologiemi Magic Color a Magic Bright 2, které zajišťují brilantní podání barev, čistotu obrazu a vysokou ostrost s jasem 300 cd/m2. Velmi nízká odezva 5 ms a maximální rozlišení 1280 x 1024 bodů jsou zárukou kvalitního obrazu. Monitor disponuje tenkým rámečkem a k počítači jej připojíte přes klasické VGA D-sub rozhraní. Ergonomická norma TCO 03 zaručuje uživatelské pohodlí a bezpečnost i při dlouhodobé práci. Tento model je dodáván v černém provedení.

Samsung 943N

SAMSUNG LCD 19" 943NW

Širokoúhlý bratříček, také vhodný pro každodenní použití v práci i doma. Cena 2 900 Kč

Širokoúhlý LCD displej s úhlopříčkou 19" a poměrem stran 16:10 nabízí odezvu pouhých 5 ms a špičkovou hodnotu kontrastního poměru 8000:1. Navíc je zařízení vybavené technologiemi Magic Tune a Magic Bright 2, které zajišťují skvělé podání barev a čistý obraz. Díky nízké odezvě je panel vhodný i na hraní počítačových her a sledování filmů ve vysokém rozlišení. Kvalitní pozorovací úhly (170°/160°) umožňují sledování téměř z boku displeje. K počítači lze připojit pomocí klasického VGA D-sub konektoru. Ergonomická norma TCO 99 zaručuje uživatelské pohodlí a bezpečnost i při dlouhodobé práci.

Samsung 943NW

Klávesnice a myši

GENIUS klávesnice s myší C220e

Levnější, ale přesto pohodlý a kvalitní set klávesnice s myší. Cena 245 Kč

KB-C220e je nejnovější multimediální kombinace od firmy Genius. Kombinuje klávesnici vhodnou pro multimédia s podložkou zápěstí a optickou myší. Se 12 klávesami zkratek můžete snadno ovládat vaše funkce multimédií a internetu. Podložka zápěstí snižuje tlak na zápěstí a poskytuje vám větší pohodlí při psaní.

GENIUS C220e
 

Microsoft Wireless Optical Desktop 3000

Bezdrátový set klávesnice s myší od firmy Microsoft. Cena 670 Kč

Cenově dostupný set značkové multimediální klávesnice a optické myši v elegantním černém designu, pracující s rádiovým přenosem na frekvenci 27 MHz. Klávesnice je vybavena přídavnými klávesami pro pohodlné a snadné ovládání multimédií, regulaci hlasitosti a práci s internetem. Disponuje klávesami s oblými hranami. Navíc speciální design je odolný proti náhodnému polití. Nadstandardní životnost produktu zaručuje až milion úderů na každé tlačítko.

Microsoft Wireless Optical Desktop 3000

Reproduktory

GENIUS SP-S110

Levnější set reproduktorů k počítači. Cena 120 Kč

Praktické reproduktory v klasickém designu a černém provedení. Jsou vhodné pro každodenní použití k počítači v práci i domácnosti. Reproduktory disponují ovladačem hlasitosti i výstupem na sluchátka. Díky tomu již nebudete muset složitě hledat výstupy na počítači v případě připojení sluchátek.

Genius repro SP-110, černé
 

Logitech LS21 2.1

Moderní design soustavy 2+1 oživí vaši pracovní plochu. Cena 750 Kč

Vysoko-tónové reproduktory společně se subwooferem nabízejí vyváženou kvalitu zvuku. Moderní design se hodí k vašemu počítači a na pracovní ploše vypadá skvěle. Vyrovnávání basů v reálném čase zdokonaluje zážitek z počítačových multimédií, ať už zrovna posloucháte hudbu, sledujete film hrajete hry nebo s někým komunikujete. Snadná instalace a snadné ovládání usnadní váš poslech. Vstup pro sluchátka umožňuje poslech v soukromí. Správa kabelů eliminuje jejich změť.

Tiskárny

 

Bude doplněno.

Webové kamery

 

Bude doplněno.

 • 13.listopadu 2010
  Hosting i doména převedena ke společnosti WEDOS Internet, a.s.
 • 20.prosince 2009
  Přidány Operační systémy Windows 7
 • 18.listopadu 2009
  Hosting převeden ke společnosti station.cz + zakoupena doména kamenikjiri.cz
 • 17.Listopadu 2009
  Přidány Certifikáty ze školení
 • 17.listopadu 2009
  Spuštěny tyto stránky